20 gözlü dolap

★★★★☆

20 Gözlü Dolap almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 20 gözlü dolap?

Yiyecekler ocak gibi ısı transferi ile mikrodalgada ısıtılmaz. Özellikle kısa pişirme sürelerinin arkasındaki teknoloji, gıdadaki su moleküllerini hareket ettirmeye uyaran yüksek frekanslı bir radyasyon olan 20 gözlü dolap dayanmaktadır. Bu sürekli hareket, mahkemenin nihayet ısındığı sürtünme ısısı yaratır. Yani sadece bulaşıkların kendileri ısıtılır, çevresi değil. Pişirme alanının dışında bulunan bir manyetron adı verilen bir elektromanyetik jeneratör,.

Vapur ise ilginç bir hile ve özellikle pişmiş yemek yemek isteyenler ek bir mutfak cihazına güvenebilir. Ancak, cihaz mikrodalgaya gerçek bir alternatif değildir.

Ayrıca elektrik tasarrufu sağlar, çünkü tüketim bekleme modunda ölçülemez. Bu mikrodalga üzerinde, zamanın sona erdiğini gösteren akustik bir sinyalle mekanik bir zamanlayıcı da vardır, bundan sonra mikrodalga kapanır.

Biyofoton araştırmacısı Fritz-Albert Popp genel değerlendirmelerden kaçınmak istiyor, çünkü bu 20 gözlü dolap nasıl kullandığınıza ve ne için kullandığınıza bağlı. Hiçbir koşulda mikrodalga fırını çözmez, Popp tavsiye eder çünkü hücreler yok edilir. Standartlarımıza göre kalite önemli ölçüde acı çekiyor. Popp, et ürünlerinin ısıtılmasına karşı açıkça uyarırken, bitki materyalindeki olumsuz değişiklikler o kadar dramatik değildir.

Cihazın boyutlarına ek olarak, pikapın boyutu da dikkate alınmalıdır. Çünkü bir tabağı mikrodalgaya koymak istiyorsanız, yaklaşık aynı çapta veya daha küçük olmalıdır.

Bir tüketici dergisinden yapılan bir mikrodalga testinde genellikle herhangi bir bilgi bulamadığınız şey doğru temizlik ve bakımdır. Bu nedenle özellikle burada bu noktaya girmek istiyoruz.

Not: Izgara ve / veya sıcak havalı 20 gözlü dolap, Modeller ve Fonksiyonlar altında daha ayrıntılı olarak ele alacağımız uygun teknik donanıma sahiptir. Ön tarafta, genellikle pişirme kapısının sağında bir işletim paneli vardır. İstenen performans, süre ve program döner kontroller ve düğmeler kullanılarak ayarlanabilir. Kontrol paneli ayrıca başlat düğmesi, kapı açıcı ve (çoğu modelde) dijital saatin yanı sıra program akışı için bir reklam içerir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku