2 yaş için sallanan beşik

★★★★☆

2 Yaş Için Sallanan Beşik almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 yaş için sallanan beşik?

Kek severler mutlu olacak. Birçok lezzetli kek bir 2 yaş için sallanan beşik fırın tepsisi ile hazırlanabilir. Kalıplar genellikle silikon veya dökme alüminyumdan oluşur. Bazı pişirme kutularında, pizzalar gevrek bir şekilde pişirilebilir.

Solo bir mikrodalga, yiyecekleri ısıtmak için sadece elektromanyetik radyasyonu kullanır ve başka bir ekipman kullanmaz. Bu mutfak aletlerinin kullanıcılar tarafından çok değer verdiği şey tam olarak budur: kullanımı kolaydır ve amaçlarına mümkün olan en iyi şekilde hizmet ederler.

İşlem modele ve üreticiye bağlı olarak değişir. Klasik mikrodalga, cihazınızı çalıştırmak için kullanabileceğiniz bir döner kontrole sahiptir. Performansı ve çalışma süresini ayarlamak için bunu kullanabilirsiniz. Bir kombinasyon cihazı seçerseniz, çoğu durumda birden fazla kontrolünüz olur.

Düşük fiyat segmentinden mikrodalgadan çok fazla konfor beklememelisiniz. Maksimum çıkış genellikle bin watt'tan azdır. Kullanıcı ayarları yalnızca performans ve çalışma süresi açısından önceden belirlenmiş çeşitli aşamalarda yapabilir. Uygun fiyatlı 2 yaş için sallanan beşik muhafazaları genellikle paslanmaz çelik gövdeli modellerin görünümünden neredeyse mükemmel bir şekilde çoğaltılabilen plastikten yapılmıştır.

Ancak, çorbayı karıştırabilir ve sorunu kolayca düzeltebilirsiniz. Diğer katı gıdalar için sıcaklıktaki bu tür farklılıklar bir sorun haline gelebilir, ancak genellikle sorunu telafi eden daha uzun pişirme süreleri vardır.

Izgara: Her mikrodalga bu işleve sahip değildir. Fırındaki ızgara fonksiyonuna benzer. Bu nedenle işlev et ızgara yapmak için değil, graten veya benzeri yemekler pişirmek için tasarlanmıştır.

Kurulumun boyutuna, ağırlığına ve türüne ek olarak, bir mikrodalga için bağlantı değeri ve maksimum performans da belirtilir. Performans 2 yaş için sallanan beşik, ızgara fonksiyonu, sıcak hava fonksiyonu ve buhar jeneratörü fonksiyonu için ayrı ayrı gösterilir. Ek olarak, teknik veri sayfaları pişirme alanının kullanılabilir hacmi ve pikapın çapı hakkında bilgi içerir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku