2 li sandık

★★★★☆

2 Li Sandık almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2 li sandık?

Ancak, 2 li sandık testimizin sonuçları, belirtilen otomatik programların mutlaka düzgün çalışmadığını göstermektedir. Örneğin, bir kek veya pizza programının yiyecekleri tamamen pişiremediği tekrar tekrar görülebilir. Kıyma çözülürken, yumurtanın içindeki blok soğukken köşelerin zaten yanmış olduğu tekrar tekrar gözlemlenebilir. Bununla birlikte, diğer modeller, ilgili yemeği mümkün olan en iyi şekilde hazırlayabilen olgun programlarla ikna eder. Tabii ki, testimizde, diğer şeylerin yanı sıra, mükemmel çalışan otomatik programlarla ikna eden sadece bu cihazlar mevcut olabilir.

Izgaralı bir mikrodalga yeterli olup olmadığı veya sıcak hava fonksiyonuna sahip olup olmayacağı kendi uygulama işaretinize bağlıdır. Sadece yemek veya içecekleri ısıtmak istiyorsanız, basit bir mikrodalga yeterlidir.

İşleme / tasarım: Buradaki nokta sayısı bir yandan bir cihazın saf işleme kalitesinin bir göstergesidir, ancak diğer yandan burada başarılı bir tasarım da dahil edilebilir. Paslanmaz çelik ve cam gibi yüksek kaliteli malzemeler, yüksek puanların yanı sıra düzgün boşluk boyutları veya dayanıklı kontrollere yol açar. Öte yandan, kapı sallanır ve kırılır veya tüm gövde ince ve ucuz görünümlü bir plastikten oluşuyorsa, bir nokta kesintisi vardır.

Avantajları Aşağıda Severin 2 li sandık karşılaştırabileceğiniz ve değerlendirebileceğiniz faktörleri göstermek istiyoruz. Bu, belirli bir Severin mikrodalga fırınının sizin için uygun olup olmadığına karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Üç adayımız farklı günlük senaryolar için uygundur, bu yüzden hepsini tavsiye edebiliriz. Hayatta olduğu gibi, mikrodalga fırını tam olarak kullanmak istediğiniz şey önemlidir.

Bağlantıyı kopyalayın Mikrodalgayı sadece ısıtmak ve ocak ve fırını pişirmek için takmak için kullanırsanız, invertör işlevi gerekli olmayacaktır. Ancak, mikrodalgada birçok farklı yemek hazırlamak istiyorsanız, bu işlev çok yardımcıdır.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu 2 li sandık küçük bir pişirme alanı vardır, bu nedenle genel olarak daha küçüktür, ancak daha küçük görünebilir. Örneğin, yükseklikte çok az yer kaplayan ve yine de küçük bir pizza pişirebilen nispeten düz olanlar var. Tabii ki, bu cihazlar için bir sıcak hava fonksiyonu da gereklidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku