2 li askılık

★★★★☆

2 Li Askılık almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 li askılık?

Entegre ızgaralı 2 li askılık mutfakta mükemmel yardımcılardır. Bunlar yemek hazırlarken yer, maliyet ve zamandan tasarruf sağlar. Böyle bir cihazınız varsa, başka mutfak aletlerine ihtiyacınız yoktur, çünkü bu şunları yapabilir: Yemek pişirme ve yemek pişirme

Hayati program, bilinçli beslenme hayranları için özellikle ilginçtir, çünkü yiyecekleri veya içecekleri hafifçe ısıtır, eritir veya çözer. Başka bir artı, emaye seramikten yapılmış ve bu nedenle temizlenmesi çok kolay olan iç kısımdır. Koku nötralize etme fonksiyonu sayesinde, Samsung mikrodalga, yiyecek tarafından kabul edilebilecek hoş olmayan veya yoğun kokular üretmez. Ne yazık ki, mevcut düğmelerin çoklu tahsisi belirli bir programın ayarlanmasını gerekli kılmaktadır. İç aydınlatma da daha güçlü olabilir, özellikle kapı camı çok karanlık olduğu için. Bu, kapı açılmayacaksa yemek pişirmek için yiyecekleri gözlemlemeyi zorlaştırır. Bununla birlikte, iç mekanın büyüklüğü ve nispeten düşük bir fiyata yüksek performans göz önüne alındığında böyle bir dezavantaj kabul edilebilir, böylece rekabetçi modellerle fiyat karşılaştırması her zaman önerilir.

Evde yaşayan çocuklar ya da sesler tarafından çabucak rahatsız? Severin'in mikrodalga fırını, çocuk korumasını ayarlama ve tonları devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir.

Radar kirişleri 2 li askılık kısa darbelerden oluşur. Arabalar gibi nesneler tarafından yansıtılırlar. Atılan darbeler radar tarafından alınır ve mesafe gönderme ve alma arasında geçen süreden hesaplanabilir. Doppler etkisi adı verilen bir fenomen, otomobilin yaklaşmasına veya uzaklaşmasına bağlı olarak frekansın değişmesini de sağlar. Hız bu değişiklikler kullanılarak hesaplanabilir.

Yüzey her zaman temiz tutulmalıdır, çünkü aksi takdirde yıpranabilir ve mikrodalga ömrünü sınırlayabilir ve ayrıca tehlikeli durumlara yol açabilir.

Çocuk koruma Bazı modeller çocuk koruma ile donatılmıştır. Bu, çocukların cihazı istemeden veya gözetimsiz olarak açabilmelerini önler. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde, mikrodalgaların kontrol paneli bloke edilir, böylece kontroller etkisiz çalıştırılabilir.

Kadoma merkezli Japon elektronik grubu Panasonic Corporations, yıllardır kaliteli ve ev aletleri ile ikna ediyor. Dünya çapında birçok müşteri, televizyonlar, bilgisayarlar, ses cihazları veya yüksek kaliteli mutfak yardımcıları gibi tüketici elektroniğinden cihazları minnetle kabul eder. Panasonic ayrıca orta ila yüksek fiyat aralığında 2 li askılık sunmaktadır. Fonksiyonları nedeniyle, bazen bir fırını değiştirmek kolaydır. Üreticinin web sitesi: Web sitesi

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku