2 katlı çiçeklik sehpa

★★★★☆

2 Katlı çiçeklik Sehpa almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 katlı çiçeklik sehpa?

Bugün mikrodalga ustaca bir buluştur. Örneğin, sadece küçük bir öğle yemeği istiyorsanız ve yemek pişirmek için zamanınız yoksa, akşam yemeğinden kalanları kısaca ısıtabilir ve sıcak yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir fırına kıyasla, cihazı ısıtmak için on dakika beklemek zorunda değilsiniz. Yemeğiniz sadece üç ila beş dakika içinde sıcak ve yemeye hazır olacaktır. Küçük çocuklu herkes 2 katlı çiçeklik sehpa fırınlarını farklı şekillerde takdir etmeyi öğrenecektir.

Mikrodalgayı açarken ve yakın çevrede, her zaman zararsız olan düşük bir artık radyasyon olabilir. Mikrodalga sadece açılmışsa, şirketin ortasında olsaydı, bugün kilitleme mekanizmaları nedeniyle artık mümkün değilse tehlikeli olurdu.

Satın alma fiyatı artar yükselmez daha iyi malzemeler ve daha fazla işlev bulabilirsiniz. Paslanmaz çelik veya seramik genellikle bu modellerde işlenir. İç kısmı seramikten yapılmış bir cihazı temizlemeniz daha kolaydır.

Izgara fonksiyonlu bir mikrodalga, et ve ekmek için hazırlık süresini kısaltır. 2 katlı çiçeklik sehpa ile et, aynı anda herhangi bir tat kaybetmeden veya et, kabuk veya ekmekli dış tabakanın iştah açıcı yapısını kırmadan kızartabilir ve pişirebilirsiniz.

Çeşitli çözülme fonksiyonları mevcuttur. Böylece doğru ağırlığı seçebilirsiniz ve mikrodalga otomatik olarak doğru zamanı ayarlar ve ayrıca karıştırmanızı / dönmenizi ister. Saptır düğmesine art arda basarak yiyecek türünü de seçebilirsiniz. Daha sonra et ve balıklar daha düşük bir çıktı ile ısıtılır, böylece zaman uzar.

Not: Büyük miktarlarda patates, makarna veya pirinç hazırlamak istiyorsanız, bunu ocakta yapmalısınız. Bütün yemekler daha düşük enerji tüketimi ile ocakta hazırlanabilir.

2 katlı çiçeklik sehpa (manyetron) geleneksel olanlara kalıcı olarak monte edilir ve pikap bu enerji kaynağı etrafında dönerken, inverter teknolojisine sahip pikapsız mikrodalga, teknolojinin döneceği ve yiyeceklerin durduğu şekildedir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku