2 katlı ayakkabılık

★★★★☆

2 Katlı Ayakkabılık almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 katlı ayakkabılık?

Mikrodalga tabanı, her şeyden önce yapısı ve kurulum şekli ile karakterize edilen özel bir mikrodalga şeklidir. Alt yapı, klasik bir bağımsız mikrodalga ve bir mini mutfağa tamamen entegre edilmiş dahili mikrodalga yapımının bir karışımıdır. Bir alt yapı durumunda, bir mikrodalga genellikle bir duvar ünitesinin üstüne asılır ve daha sonra her zamanki gibi bir kapı ile kapatılabilir. Veya mikrodalga doğrudan çalışma yüzeyinde olmayacak ve bu nedenle gereksiz miktarda yer kaplayacak şekilde bir duvar dolabının altına asılır. Buna göre, bir alt yapı mikrodalga, sadece sınırlı alana sahip mutfaklarda kullanım için özellikle uygundur, çünkü kurulum yönteminde özellikle esnektir. Buna ek olarak, bugün pazar, hem yiyecekleri hem de sıcak içecekleri çözmek ve ısıtmak ve ayrıca tüm yemeklerin tam olarak hazırlanması için bir ızgara veya fırın fonksiyonu ile kullanılabilen geniş bir yapı içi 2 katlı ayakkabılık seçeneği sunmaktadır. Mikrodalga tabanını sadece bir kişi kolayca kurabilir, çünkü bu genellikle basit bir eklenti veya vida mekanizmasıdır. Öte yandan, alttan kesme modellerinin çoğu bağımsız bir cihaz olarak da kullanılabilir - yapınızı mutfakta taşımak veya değiştirmek istiyorsanız, temel mikrodalga cihazınızdan çıkarılabilir ve güç kablosuna bağlanabilir odada dururken. Bu, bu özel mikrodalga formunun kurulumunda ve işletilmesinde tam esneklik sağlar.

Sonuç: Bauknecht mikrodalga, testimizde çok sayıda aksesuar ve iyi ısınma ve ızgara sonuçları ile puan veriyor. Bir pikap gerektirmez ve buhar pişirme fonksiyonuna sahiptir. Ancak, sıcak hava fonksiyonu kullanmanıza gerek yoktur.

Mikrodalgayı test etmek için ikinci girişim buluşta bir yumurta olsa bile, ne taze ne de pişmiş varyantlar olan yumurtaları ısıtmak tavsiye edilmez. Bunlar da patlar. Ancak, şimdi mikrodalgada yumurta pişirmek için bazı kaplar var. Bunlar daha sonra uygun hazırlığı da sağlar.

2 katlı ayakkabılık, mutfak için yemek pişirebilen, pişirebilen, çözebilen ve pişirebilen elektrikli bir cihazdır. Bununla birlikte, kullanılan en yaygın işlev yiyecekleri ısıtmaktır. Bunu yapmak için, plakayı içine yerleştirin ve istenen ısıtma süresini ayarlayın. Fırında ısınmanın aksine, çok daha az enerji gerektirir ve hiçbir zaman hazır değildir. Küçük mutfak yardımı şimdi çeşitli isimlere sahiptir, ancak aynı şey her zaman kastedilmektedir. Ayrıca isimler, mikrodalga fırınlar veya. Ne için ihtiyacınız var??

Bu giriş CHIP yazarları tarafından oluşturulmuştur ve AllBest portalının sonuçlarına ve en iyi mikrodalga katkısına dayanmaktadır. Test All Best tarafından yapıldı. CHIP test merkezi araştırmaya dahil değildi. Elektromanyetik dalgalar su moleküllerini hareket ettirerek yiyecekleri ısıtır. Dahili manetron, elektrik enerjisini bu düşük frekanslı dalgalara dönüştürür.

Sık kullanılan ek bir fonksiyon, örneğin pizzaları güzelce çıkarmak için sıcak havadır. Buhar pişirme fonksiyonu ile balık ve sebzelerin nazikçe hazırlanması mümkündür

Mikrodalga için klasik: patlamış mısır. Küçük 2 katlı ayakkabılık pop yeteneğinde net farklılıklar bulduk: Severin ve Sharp sadece birkaç mısır çekirdeğini açmadı, çok sayıda taze patlamış mısır vardı. Ne yazık ki Medion bizi ikna edemedi. Çok fazla tahıl kaldı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku