2 kapılı dolap

★★★★☆

2 Kapılı Dolap almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 kapılı dolap?

İndüksiyon ocakları ile 2 kapılı dolap, mutfağı kullanma hakkı için sürekli rekabet eden ortak dairelerde de mükemmel bir rol oynayabilir. Plaka üzerinde çok az yer olduğu gerçeğini kaldırabildiğiniz sürece, mikrodalgada yemek yapmak eğlencelidir.

Kombinasyon cihazları bazen temizliği biraz daha karmaşık hale getirir, özellikle de ızgara ve çok pişirildiklerinde. Bu nedenle iç mekan her zaman temizlenmesi kolay yapışmaz bir kaplama ile kaplanmalıdır. Tabii ki, daha pahalı cihazların kendi kendini temizleme işlevi de vardır. Mikrodalganın pişirme alanı her zaman temiz tutulmalı, kalıntılar derhal çıkarılmalıdır. Bunlar cihazın içine yapışan yiyecek veya içecek izleri olabilir. Nemli bir bezle silinirler.

Sık sık hemen düşünmediğiniz, ancak daha sonra hayal kırıklığına neden olabilecek iki ayrıntı. Her şeyden önce, mikro içeriden aydınlatılırsa avantajlıdır. Böylece, yiyeceğin zaten yeterince ısıtılmış olup olmadığını ve tüm pişirme alanına sıçrayabileceğini görebilirsiniz.

Ek ızgara ve sıcak hava fonksiyonu sayesinde 2 kapılı dolap daha fazla yemek hazırlanabilir. Normal olanlar sadece yiyecekleri ısıtabilir, yani kaynatmaya getirebilir, ancak ızgara ve sıcak havayı kullanarak da pişirebilirsiniz.

Kurulum yöntemi sağlam ve basittir: paslanmaz çelik vidalar ve somunlarla sabitlenir ve kurulum sağlam ve kararlıdır. Ürün, çeşitli dillerde ücretsiz bir anahtar ve kullanım kılavuzu içerir.

Elektromanyetik dalgalar, magnetrondan pişirme alanına gelir. Burada bu dalgalar dipol moment molekülleri üzerinde bir elektrik alanı elde eder. Bu moleküllerin elektrik yükleri olduğundan, dipol molekülleri dönmeye başlar. Moleküller torku diğer moleküllere geçirir. Bu, ısıdan hissedebileceğimiz titreşimler yaratır. Çoğu durumda, bu dipol moment molekülleri su molekülleridir. Bu nedenle, mikrodalga ile çözülürken sorunlar ortaya çıkabilir. Sıcak noktalar dalgaların buluştuğu yerde ortaya çıkabilir. Bunu, yiyeceklerin zaten dışarıda yandığı, ancak hala içeride donmuş olduğu gerçeğinden biliyoruz.

2 kapılı dolap sadece yiyecekleri çözemez, ısıtamaz ve pişiremez, aynı zamanda bir ızgara fonksiyonu, sıcak hava veya hatta buharla pişirme imkanı sunar. Entegre ızgaraya sahip bir mikrodalga fırını atlamaya ve hatta elektrik tasarrufu yapmaya yardımcı olur, çünkü çok daha küçük bir pişirme odasının ısıtılması gerekir. Kızılötesi ızgaraların, öncelikle yukarıdan basit modeller olarak hareket eden ucuz kuvars ızgaralarından daha hızlı ve daha homojen olduğu düşünülmektedir. Uzman dergilerin testleri, cihazların potansiyellerini ne kadar iyi kullandığını ve otomatik işlevlerin birlikte nasıl çalıştığını gösterir. Müfettişlerin cihazların otomatik programlarının güvenilmez bir şekilde çalıştığını bulması nadir değildir. Doğru pişirme noktası bulunmaz ve tavuk gibi yemekler ızgara nedeniyle güzel ve gevrek, ama yine de ham.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku