2 kapılı 8 raflı dolap

★★★★☆

2 Kapılı 8 Raflı Dolap almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 kapılı 8 raflı dolap?

Silvercrest 2 kapılı 8 raflı dolap için birçok yedek parça ve aksesuar vardır. En yaygın ürün, mikrodalga fırının altına tutturulmuş pikaplardır. Isıtılacak şey daha sonra bu yuvarlak diske yerleştirilir. Bazı ürünleri daha iyi ısıtmak için genellikle ekstra ızgaralar satın alınır. Çoğu parça kolayca değiştirilebilir ve onarılabilir. Birçok parça kırılırsa değiştirilebilir. Bunun örnekleri kapatma veya ısıtma elemanlarıdır. Tek yapmanız gereken doğru parçayı satın almak ve daha sonra takmak ve Silvercrest mikrodalga tekrar düzgün çalışacak. Bireysel ürünlerin ömrü uzundur, bu yüzden onlara yapılan bir yatırım kesinlikle karşılığını verir.

Mikrodalga testi kazananları ile ilgileniyorsanız, mikrodalga testinin nasıl yapıldığına da dikkat etmelisiniz. Bunu aşağıdaki bölümde daha ayrıntılı olarak ele alacağız.

Sıcak havada, hava bir halka ile ısıtılır ve bir fan ile pişirme alanına üflenir. Farklı sıcaklıklar arasında seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca pişirme alanının önceden ısıtılması gerekip gerekmediğine de karar verebilirsiniz. Otomatik bir program kullanmadığınız sürece pişirme süresini kendiniz ayarlamanız gerekir.

Mutfağınızda bir rafa koyduğunuz sözde bağımsız 2 kapılı 8 raflı dolap aksine duruyor. Bu, alt kesimli insanların onları değiştirmek veya yanlarında götürmek için uygun olmadığı anlamına gelir.

Karmaşık veya hassas yemekler hazırlarken pişirme işlemi üzerinde her zaman tam kontrol sahibi olmak için kısa süreli çalar saat kullanımı size yardımcı olur. Bu, geçerli bir program sırasında bile önceden seçilmiş bir zamanda çalar. Mikrodalgada kısa süreli çalar saat kullanılabilir; düzgün bir sonuç elde etmek için dönmeyi veya karıştırmayı unutmayın. Kısa süreli alarm saatleri için kılavuz değeri: Isınma ve pişirme sırasında tam kontrol sahibi olmaya yardımcı olur. Hızlı başlatma işlevi

Bir mikrodalga satın almadan önce, mutfağınıza nereye koymak istediğinize bakmanız gerekir. Çünkü buna göre doğru tasarımı aramalısınız. Mikrodalga ile bu türleri ayırt edebilirsiniz:

Klasik 2 kapılı 8 raflı dolap performanslarını aralıklı çalışma ile düzenler. Manyetron birkaç saniyede bir açılır ve kapatılır. Zaman aşımı ve kapalı oranı, kullanıcının gerektirdiği hizmeti oluşturur. Bununla birlikte, sonuç olarak, yiyecek kısa bir süre için çok yüksek performansa, yani ısıtmaya maruz kalır. Bu, balık gibi özellikle nazikçe pişirilmesi gereken yemekler için tat dezavantajlarına veya vitamin kaybına yol açabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku