2 el raf gebze

★★★★☆

2 El Raf Gebze almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2 el raf gebze?

Uyarı: sıcak! 2 el raf gebze kullanın Normal yemekler herhangi bir şeyi (porselen, plastik) emmez ve sadece dolaylı olarak yiyecek tarafından ısıtılır. Sırsız toprak veya kırık malzeme su içerebilir, bu da daha sonra ısıtılır.

Bir mikrodalga fırının tartışmasız avantajları arasında çok işlevliliği ve basit çalışması bulunur. Düğmelere basarak mikrodalga elektrikli bir ızgaraya, fırına veya vapuruna dönüşür.

Bazı modellerde ayrıca bir EasySelect işlemi ve çalışmayı temiz tutan ve bellek işlevi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilen bir Favori Bulaşık işlevi bulunur.

Bu özel 2 el raf gebze çözümü genellikle konveksiyon prensibi ile çalışır. Burada ışınlar, bir tabak hazırlamak için gerekli olan enerjiye dönüştürülür. Mikrodalga fırına benzer şekilde çalışır. Cihazın arka kısmına da bir fan entegre edilmiştir. Yemeklerin güzel bir şekilde hazırlanması için içinde özel bir yemek kullanılır. Bu genellikle iki kattan oluşur ve küçük ayakları vardır.

Özel özellik, çalışma modlarının yalnızca ayrı ayrı değil, aynı zamanda birlikte kullanılabilmesidir. Izgara ve mikrodalga, örneğin lazanya, et, patates ve sebze graten hazırlamak için uygundur, kek veya puf böreği pişirirken üst / alt ısı ve buhar önerilir.

Ekrana ihtiyaç duymayan, ancak yalnızca döner düğmeler kullanılarak çalıştırılan basit tasarlanmış modeller genellikle çalıştırma talimatları kullanılmadan çalıştırılabilir: istenen watt bir döner anahtar ve zamanlayıcı diğeriyle ayarlanır.

Izgara ve sıcak hava ile 2 el raf gebze, kompakt bir cihazda bir fırının tam işlevselliğini sunar. Izgara elemanlarına ek olarak, sıcak hava üfleyici ile donatılmıştır ve konveksiyon fırını gibi çalışırlar. Bu aynı zamanda hamur açar, böylece bu modellerle kek veya rulo pişirebilirsiniz. Kural olarak, birden çok çalışma modu kullanan programlar vardır. Örneğin sebzeler önce bahçede pişirilir ve daha sonra ızgara ile tatlandırılır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku