2 el ikea beşik

★★★★☆

2 El Ikea Beşik almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 el ikea beşik?

Gerçek şu ki: mikrodalgadaki radyasyon aslında insanlar için zararlı olabilir. Elektromanyetik radyasyon aslında hücreleri yok edebilir. Ama sadece radyasyonda olsaydık. Tabii ki değiliz, çünkü 2 el ikea beşik mükemmel bir şekilde korunuyor. Radyasyon çıkamaz. Bu yüzden onları açtığınızda otomatik olarak dışarı çıkarlar.

Bu cihazların içine fanlı bir sıcak hava spirali de monte edilmiştir. Bu, fırında olduğu gibi aynı sonuçları elde eder. İçinde bir pasta pişirebilirsiniz ve yemeğe kahverengi ve gevrek bir yüzey verilir. Küçük mutfaklarda, bu modeller (pikapsız) küçük fırınlar gibi kullanılabilir.

Çocuk koruma Bazı modeller çocuk koruma ile donatılmıştır. Bu, çocukların cihazı istemeden veya gözetimsiz olarak açabilmelerini önler. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde, mikrodalgaların kontrol paneli bloke edilir, böylece kontroller etkisiz çalıştırılabilir.

Izgaralı 2 el ikea beşik çok işlevlidir. Bu modeller bu özel işleve sahip olsa da, ızgaraya sahip olanlar basit olanlardan daha pahalı değildir. Bununla birlikte, avantaj, bir masa ızgarasının yerini alabilen ızgara fonksiyonudur. Özellikle normalde ızgarada hazırladığınız biftek, sandviç veya diğer yemekler için artık mikrodalgada en iyi şekilde ısıtabilirsiniz. Kızılötesi ızgara ile kuvars ızgara arasında bir ayrım yapılır.

Bir cihaza karar verirken, evinizde kaç kişinin yaşadığına ve onunla hangi yemekleri hazırlamak istediğinize bağlıdır. Buna bağlı olarak, farklı varyantlar önerilir.

Bellek fonksiyonu: En sevdiğiniz yemek düzenli olarak tabağınıza gelirse, bellek fonksiyonu sayesinde cihazı her seferinde sıfırlamanız gerekmez. Tercih edilen ayarı kolayca kaydedebilir ve Bellek düğmesine basabilirsiniz.

Kombi şirketinde patates grateninin hazırlanması, bütün bir tavuğun pişirilmesi, dondurulmuş bir pizzanın hazırlanması ve kıyılmış etin çözülmesi test edildi. Ek olarak, test edilen 2 el ikea beşik kalitesini tam olarak değerlendirebilmek için diğer bazı ilginç test yöntemleri.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku