2 ayaklı masa

★★★★☆

2 Ayaklı Masa almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 ayaklı masa?

Diğer bir fark daha düşük güç seviyeleridir: geleneksel 2 ayaklı masa sadece daha düşük performans sağlar, tam performansı aralıklarla açıp kapatarak, inverter teknolojisi böyle, birçoğunun pikap olmadan kullandığı, ayrıca düşük faydalar sürekli olarak verilir, bir yandan enerji tüketimini azaltırken, diğer yandan yiyecekleri daha yumuşak hale getirir. Bu özellikle hassas gıdalar içindir, ör. Balık büyük avantaj.

Avantajları Geleneksel bir elektrikli mikrodalga hava akışını kullanamaz ve bu nedenle sadece yemek ısıtabilir. Geleneksel bir mikrodalga, yemek pişirmek ve pişirmek için sıcak havayı dolaştırmak için bir fan kullanan konveksiyonlu bir mikrodalga ile karşılaştırıldığında benzersiz bir ısı bileşeni kullanır.

İpucu: Performansı gerektiği gibi ayarlayabilirsiniz. Basit cihazlar dört ila beş seviyeye sahiptir, üst sınıflardan sekize kadar modeller. Watt küçük adımlarla ayarlanabiliyorsa, sebzeleri nazikçe pişirebilir ve yiyecekleri çok hızlı yakmazsınız.

Bu 2 ayaklı masa mutfak mobilyalarına sığar ve odaya estetik bir görünüm kazandırır. Çoğu zaman zarif bir tasarıma sahiptir ve göz hizasında konumlandırılabilir, bu da kullanımı kolaylaştırır.

Mikrodalga fırını özellikle ofiste veya üniversitede yiyeceklerini ısıtmak için kullananlar için hareket halindeyken ısıtmalı yiyecek kapları vardır. İlginç bir model ör. B. ürünü için bir Kickstarter kampanyası başlatan İsviçreli bir başlangıç şirketinden Box Steasy.

Özellikle dikkat çekici olan, pişirirken pirinci nemli tutan entegre basınç odası ekidir. Kapakta ayrıca pirinç ocakını mikrodalgadan çıkarmayı kolaylaştıran pratik taşıma kolları vardır.

Bu haşlanma riski ile ilişkilidir. Bu nedenle, ısıtılırken, buna göre üretilen buharı elde etmek ve kaynama gecikmesine karşı koymak için 2 ayaklı masa cam veya plastikten yapılmış bir kaşık yerleştirmelisiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku