17f koltuk

★★★★☆

17f Koltuk almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 17f koltuk?

Silvercrest 17f koltuk farklı versiyonlarda mevcuttur: biri sıcak hava fonksiyonlu, diğeri ızgara fonksiyonlu. Bunlar özellikle farklı uygulama alanları için uygundur.

Elektromanyetik dalgalar, magnetrondan pişirme alanına gelir. Burada bu dalgalar dipol moment molekülleri üzerinde bir elektrik alanı elde eder. Bu moleküllerin elektrik yükleri olduğundan, dipol molekülleri dönmeye başlar. Moleküller torku diğer moleküllere geçirir. Bu, ısıdan hissedebileceğimiz titreşimler yaratır. Çoğu durumda, bu dipol moment molekülleri su molekülleridir. Bu nedenle, mikrodalga ile çözülürken sorunlar ortaya çıkabilir. Sıcak noktalar dalgaların buluştuğu yerde ortaya çıkabilir. Bunu, yiyeceklerin zaten dışarıda yandığı, ancak hala içeride donmuş olduğu gerçeğinden biliyoruz.

Bir mikrodalga fırının sayısız avantajı olmadan yapmak istemezsiniz ve satın almayı düşünürsünüz? Uzman mağazalara gitmeden önce, birçok farklı modelle kendinizi biraz tanımalısınız.

LG'nin 17f koltuk esnek uygulamalar için çeşitli önceden ayarlanmış programlar vardır. Pişirme, çözülme, ısınma veya bir menü hazırlamak için kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın - doğru programı seçmeniz yeterlidir ve cihaz gerisini halleder. Hibrit sıcak hava fırında yumuşak pişirme, yemeklerin tadını, vitaminlerini ve besin maddelerini korumaya yardımcı olur. Kompakt Akıllı İnvertör teknolojisi, ısıtılacak yiyeceklerin türüne ve miktarına bağlı olarak tam sıcaklık düzenlemesi sağlar. Bu, birkaç yemeği aynı anda mükemmel bir şekilde pişirmeyi kolaylaştırır.

Not: Büyük miktarlarda patates, makarna veya pirinç hazırlamak istiyorsanız, bunu ocakta yapmalısınız. Bütün yemekler daha düşük enerji tüketimi ile ocakta hazırlanabilir.

Aileler doğal olarak ek bir cihaz olarak mikrodalgadan da yararlanırlar. Profesyonel insanlar kısa bir süre eve gelip çocuklara yemek servisi yapma fırsatına sahip olmayacaklar. Bu nedenle, çocuklar akşamları hazırlanan yiyecekleri hızla ısıtabildiği anda mikrodalga bir tehlike kaynağıdır.

Bir mikrodalga fırının çevresel yönleri de nadiren dikkate alınır: gıda için hiçbir hazırlık yöntemi enerji tasarrufu sağlamaz. Geleneksel elektrikli soba ve sobalarda, tencere ve tavalar, pişirme suyu ve çok fazla hava da ısıtılır. 17f koltuk enerji yemek yerken çok daha yüksek bir oranda gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku