120 baza başlık

★★★★☆

120 Baza Başlık almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 120 baza başlık?

Gerçek şu ki: mikrodalgadaki radyasyon aslında insanlar için zararlı olabilir. Elektromanyetik radyasyon aslında hücreleri yok edebilir. Ama sadece radyasyonda olsaydık. Tabii ki değiliz, çünkü 120 baza başlık mükemmel bir şekilde korunuyor. Radyasyon çıkamaz. Bu yüzden onları açtığınızda otomatik olarak dışarı çıkarlar.

İyi donanımlı her mutfakta ızgara ve sıcak hava içeren bir mikrodalga neredeyse bir zorunluluktur. Entegre ızgara ve sıcak hava ile bir mikrodalga ile çalışmaktan zevk alan birkaç ev hanımı, ev hanımı veya hobi şefi muhtemelen bir daha asla yapmak istemez.

Izgaralı mikrodalga, geleneksel bir fırının alanının sadece bir kısmına ihtiyaç duyar. Bu, özellikle küçük dairelerde olumlu özelliklerden biridir. Aynı şekilde, bu cihazlar çanağı hazırlarken daha az enerji gerektirir. Bunun maliyetler üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Bununla birlikte, ızgaralı mikrodalga performansı acı çekmez. Bu hala fırın gibi. Mikrodalgada ayrıca bazı ek işlevler vardır. Farklı sıcaklık seviyeleri nedeniyle, yiyecek normal mikrodalgada olduğu gibi sadece ısıtılabilir veya cihaz bir ızgaraya ve fırına dönüştürülebilir.

Mikrodalgada tavuk veya balık gibi ızgara yemekleri hazırlamak istiyorsanız, ızgara fonksiyonlu bir 120 baza başlık uygundur. Devridaim başka bir fonksiyonla daha zengindir. Bunlar da ızgara fonksiyonuna sahiptir ve aynı zamanda bir fırının avantajlarını sunar. yiyeceklerin sadece elektromanyetik radyasyonla ısıtılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ısıtma çubukları ve cihazda pişirme ve ızgara yapılmasını sağlayan bir fan takılır. Bir fırında olduğu gibi, ısıtma elemanları pişirme alanındaki havayı ısıtır ve havalandırma veya sirkülasyon havası eşit bir ısı oluşturur.

Çok fazla ekipman veya az olsun, her durumda, satın almadan önce bu konuda net olmalısınız, watt değerini tam olarak nasıl ayarlamak istersiniz: Kaba bir fikriniz mi var?, çözülme ve tam güç arasında bir şey ayarlamak veya yüzdeyi bilmek tercih etmek, mikrodalga şu anda ne performans gösteriyor? Aşağıdaki bölümde size en önemli ayrıntıların bir seçimini gösteriyoruz.

Mikrodalganın dış kısmı nemli bir bezle de temizlenebilir. Bununla birlikte, havalandırma odalarına ve açıklıklarına su girmemesine dikkat edilmelidir, aksi takdirde mikrodalga fırının çalışma bileşenleri zarar görebilir. Temizlik, özellikle yanlarda, kapıda, pencerede, kapı contaları ile bitişik olanlar arasında düzenli olarak yapılmalıdır. Gerekirse, sadece su kullanılmalı ve bezle hafif bir basınç olmalıdır. Kaydırma tavsiye edilmez.

Elbette. Sonuçta, metal bir mikrodalga fırınının tüm içi - ve bu çalışma sırasında ısınmaz veya 120 baza başlık patlamasına neden olur. Bununla birlikte, ince metalik folyolar kullanmalısınız (ör. B. alüminyum folyo) veya metalik süslemeli çatal bıçak takımı ve tabaklar (plakalar üzerinde ve içinde altın süslemeler dahil) en kötü durumda bile eriyebileceğinden, en azından hasarlı çok alıntılanmış yaylar oluşturduğundan mikrodalgaya konmaz. malzeme ve en kötü ihtimalle bile.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku