120 160 masa örtüsü

★★★★☆

120 160 Masa örtüsü almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 120 160 masa örtüsü?

Uygun yemekler 120 160 masa örtüsü olarak adlandırılan porselen, cam ve plastikten oluşur. Metal kenarlı metaller ve porselen mikrodalgaya ait değildir. Die Moderne Hausfrau'nun online mağazasında nota mikrodalgaya yerleştirdiğiniz tüm gemilere ve kapaklara dikkat etmek en iyisidir

Kullanım kolaylığı / işlevsellik: İlk olarak çalıştırma talimatlarını aldık. Kontrol panelindeki düğmeler ve ayar seçenekleri hızlı başlatma, çözülme, sıcak hava ve ızgara işlevi kadar önemliydi. Ayrıca temizlik ve aksesuarlara da baktık.

Yiyecekleri ısıtmak için sadece ultraviyole radyasyon kullanan çoğu bağımsız klasik NEFF modeline solo denir. Bu tür cihazlarda işlevsellik biraz sınırlıdır. Aynı zamanda, mutfakta fazla yer kaplamazlar ve yiyecekleri ısıtmak ve çözmek için mükemmel bir iş çıkarırlar.

Kendi kendini temizleme programı olan 120 160 masa örtüsü vardır. Ancak, bunlar lüks sınıf modellerdir. Bu program çok yüksek bir güç tüketimi ile çalışır ve artıkları yakar, bu da onları gevşetir. Bu temizlik ile herhangi bir temizlik maddesine ihtiyacınız yoktur ve temizlik çok kolaydır. Ancak, bu programın ek elektrik gerektireceğini beklemelisiniz. Bu kendi kendini temizleme programı olmadan yapmak istiyorsanız, mikrodalgaya bir kase su da koyabilirsiniz. Sonra en yüksek performans seviyesine ayarlarsınız ve suyu birkaç dakika ısıtırsınız. Ortaya çıkan su buharı iç kısımdaki kalıntıları serbest bırakır.

Stiftung Warentest şimdiye kadar mikrodalga için herhangi bir elektrikli pirinç ocağı veya modeli test etmedi. Farklı modeller değerlendirilir değerlendirilmez, test sonuçları hakkında burada bilgi bulacaksınız.

Sürüm Anlam avantajları ve dezavantajları Serbest durma Her yere yerleştirilebilir Esnek, daha az hassas ölçüm gereklidir, mutfak ekipmanına daha az entegre Kurulum Doğrudan mutfağın geri kalanına monte edilir, daha az esnek, Tam olarak uymalıdır, genel resme daha fazla uyar. Hangi sürümü seçmeniz tamamen tercihlerinize ve isteklerinize bağlıdır. Gelecekte Silvercrest mikrodalga fırınının alanını ne sıklıkta değiştirmek istediğinize de bakmalısınız. Bu, planlanan hamleler veya yeniden tasarımlar yoluyla olabilir.

Kurulumun boyutuna, ağırlığına ve türüne ek olarak, bir mikrodalga için bağlantı değeri ve maksimum performans da belirtilir. Performans 120 160 masa örtüsü, ızgara fonksiyonu, sıcak hava fonksiyonu ve buhar jeneratörü fonksiyonu için ayrı ayrı gösterilir. Ek olarak, teknik veri sayfaları pişirme alanının kullanılabilir hacmi ve pikapın çapı hakkında bilgi içerir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku