10x ayna

★★★★☆

10x Ayna almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 10x ayna?

Radar kirişleri 10x ayna kısa darbelerden oluşur. Arabalar gibi nesneler tarafından yansıtılırlar. Atılan darbeler radar tarafından alınır ve mesafe gönderme ve alma arasında geçen süreden hesaplanabilir. Doppler etkisi adı verilen bir fenomen, otomobilin yaklaşmasına veya uzaklaşmasına bağlı olarak frekansın değişmesini de sağlar. Hız bu değişiklikler kullanılarak hesaplanabilir.

Alüminyum kabuğundaki ürünler için önce kapak her zaman çıkarılmalıdır. Kasenin tabanı çanakla yeterince kaplanmalıdır, aksi takdirde pişirme bile yapılamaz. Alüminyum kabuk, çoğunlukla seramik veya camdan yapılmış pikapla olduğu gibi metalik olmayan bir yüzeye yerleştirilir. Kabuk ısıtıldığında mikrodalga fırının kenarlarına dokunmamalıdır.

Mikrodalgada ısıtıldığında süt taşarsa veya yağ sıçraması ve artıklar iç duvarlara yapışırsa, nemli bir bez ve bir deterjanla kapattıktan hemen sonra kalıntıları çıkarmalısınız. Zaten sıkışmış olan daha eski kir sirke buharı ile ıslatılır. UPDATED teknoloji portalındaki Temiz mikrodalga makalesi bunun nasıl çalıştığını anlatıyor

Bağımsız olan 10x ayna, tüm hanelerde popülerdir. Bunun nedeni, onları mutfağınızın herhangi bir yerinde saklayabilmenizdir. Cihazlar aşağıdakiler için idealdir: Daha fazla depolama alanı gerektirir

Sistem basittir: öğle yemeği kutusu şeklindeki kutu suyla doldurulur, böylece yiyecek su banyosundaki metal kasede bulunur. Kapak kapalı, düğmeye basın, birkaç dakika sonra yemek ısıtılır.

Bizim için fırının yerini alan bu zor cihazlar, hızlı olmak istiyorsanız, her mutfakta bir tane haline geldi. Öğrenci tezgahlarında genellikle bir mikrodalga var ama fırın yok, çünkü mikrodalga da yapıyor, çok düşünüyor.

Silvercrest 10x ayna farklı versiyonlarda mevcuttur: biri sıcak hava fonksiyonlu, diğeri ızgara fonksiyonlu. Bunlar özellikle farklı uygulama alanları için uygundur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku