10 raflı dolap

★★★★☆

10 Raflı Dolap almak çok kolay ve çok hızlı. Kaçıramayacağınız en uygun fırsatları bulabileceğiniz inanılmaz liste burada. Şimdi, listedeki ürünlere ve profesyonel yorumlara göz atarak rahat bir alışveriş yapın.

Kalite fark yaratır

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 10 raflı dolap?

Tüm cihazlar son güvenlik testi için tam güç vermek zorunda kaldı: bir patates tam kuvvetle kalıcı olarak ısıtıldı. Patates içeride parlamaya başladı, sonunda ışık yüksekte bile yandı. Alevler kısmen 10 raflı dolap yayıldı. Cam plakalar sıcağında eridi, lastik halkaları eritti. Cihazlar arızalıydı, ancak ne alevler ne de dikkat çekici bir şekilde dışarıya nüfuz etmedi. Tüm cihazlar testi geçti: Birisi yiyeceklerini unutsa bile güvenlidir.

Yüzey her zaman temiz tutulmalıdır, çünkü aksi takdirde yıpranabilir ve mikrodalga ömrünü sınırlayabilir ve ayrıca tehlikeli durumlara yol açabilir.

Tuz ekleyerek pişirme süresinin biraz uzadığına dikkat edilmelidir. Kapak kapatıldıktan sonra, pirinç ocağı zaten mikrodalgaya yerleştirilebilir. Pişirme süresi ve ayarlanacak watt, cihaza ve pirinç türüne bağlı olarak değişir. Burada biraz denemek zorundasın.

Bu kadar basit olmalı: Fırınlı 10 raflı dolap lezzetli rulolar, kekler ve hatta gevrek pizzaları çağrıştırıyor. Izgara ile mikrodalgada kızartma sosisleri veya gevrek tavuklar da mümkün olmalıdır. Testin iyi performansına rağmen, sonuçlar istenen zevkten daha hayal kırıklığı yaratıyor.

Tencere ve tavalar, yani metalik malzemeden yapılmış her şey kullanmadan tamamen yapmalısınız. Çatal bıçak takımı bu nedenle plakalardaki süslemeler kadar uygun değildir.

Olağandışı görünüm her mutfak ekipmanını geliştirir ve operasyon çok basittir. Çok işlevli bir mutfak cihazı arıyorsanız, bu mikrodalga onu kullanmanın en iyi yoludur.

İpucu: Pikaplar ve kapaklı bir 10 raflı dolap lekelerin oluşmasını önler. Sıçrama koruması, aksesuar olarak birkaç avro karşılığında farklı boyutlarda mevcuttur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku